Spedytor całopojazdowy

Poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko
Spedytor Całopojazdowy

Lokalizacje (do wyboru ):
woj. mazowieckie (Błonie k/Warszawy)
woj. lubelskie (Lublin)
woj. świętokrzyskie (Kielce)
woj. śląskie (Sosnowiec)
woj. śląskie (Czechowice – Dziedzice)
woj. małopolskie (Kokotów k/Krakowa)
woj. pomorskie (Gdańsk)
woj. warmińsko – mazurskie (Olsztyn)
woj. dolnośląskie (Długołęka k/Wrocławia)
woj. wielkopolskie (Koninko k/Poznania)
woj. zachodniopomorskie (Szczecin)

Opis wymagań:
– doświadczenie na stanowisku spedytora całopojazdowego – min 2 lata
– umiejętność pracy na giełdach transportowych Timocom, Transporeon, http://Trans.eu”>Trans.eu
– umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i przewoźnikami
– doświadczenie w „prowadzeniu aut” będzie dodatkowym atutem
– dobra organizacja pracy i orientacja na osiągane wyniki
– mile widziana znajomość programu SPEED oraz praktyczna znajomość pracy w MS Excel.
– znajomość języka angielskiego (niemieckiego) umożliwiająca swobodną komunikację (dot. Spedycji Międzynarodowej)
– umiejętność pozyskiwania ładunków poprzez giełdy transportowe typu Trans, Timocom oraz własne kontakty – jedynie ładunki całopojazdowe, naczepa typu firana, plandeka, zestaw (z wyłączeniem busów i ładunków chłodniczych)
– umiejętność sprzedaży ładunków na giełdach transportowych (własna baza przewoźników będzie dodatkowym atutem) – jedynie ładunki całopojazdowe, auta typu firana, plandeka, zestaw (z wyłączeniem busów i ładunków chłodniczych)
– wiedza na temat rynku transportowego w obszarze kraju lub Europy (w zależności od doświadczenia)
– mile widziana: umiejętność prowadzenia aut.

Opis stanowiska:
– realizacja usług spedycji drogowej (krajowej lub międzynarodowej)
– praca na giełdach transportowych
– budowanie i rozwijanie relacji z Klientami i Przewoźnikami
– realizacja wyznaczonych celów budżetowych pod względem sprzedaży oraz kosztów transportu
– aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych i przewoźników

– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – umowa o pracę
– praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00
– atrakcyjny system premiowy
– możliwość rozwoju i awansu – na stanowisko Starszego Spedytora lub stanowiska kierownicze w ramach rekrutacji wewnętrznych w innych pokrewnych Działach lub innych lokalizacjach
– szkolenia branżowe i ogólnorozwojowe
– bardzo dobrą atmosferę pracy
– szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta rabatowa na paliwo i wiele innych