Ślusarz

Ślusarz

Miejsce pracy Świdnica, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:
– montaż mechaniczny budowanych maszyn
– montaż układów pneumatycznych i hydraulicznych
– udział w uruchomieniu maszyn w firmie i u klienta
– współpraca z biurem konstrukcyjnym
– obsługa podstawowych maszyn i narzędzi ślusarskich

Wymagania:
– wykształcenie techniczne
– znajomość rysunku technicznego
– umiejętność obróbki ręcznej metali
– znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki , pneumatyki i hydrauliki siłowej
– umiejętność pracy w zespole
– dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność pracy pod presja
– gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i zagranica

Oferowane korzyści:
– stabilne zatrudnienie
– wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy ( wynagrodzenie stale+ premia; nagrody jubileuszowe; 13- pensja)
– umowa o prace
– szanse rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń
– praca przy projektowaniu nowych urządzeń
– poznanie organizacji pracy w renomowanych firmach w kraju i za granica
– współudział w budowie linii technologicznych dla komponentów do samochodów elektrycznych