Samodzielna/y księgowa/y

Praca w : Warszawie, Poznaniu lub praca zdalna

Opis stanowiska:
– czynny udział w procesie zamykania miesiąca/roku oraz budowania sprawozdań finansowych
– rozliczanie podatku CIT
– prowadzenie ewidencji środków trwałych wraz z księgowaniem amortyzacji oraz udział w inwentaryzacjach
– obsługa audytu
– udział w projektach : łączenie spółek, wdrażanie nowych systemów księgowych, automatyzacji księgowań

Wymagania:
– min 5- letnie doświadczenie w dziale księgowym
– wyższe wykształcenie
– znajomość aktualnych przepisów podatkowych i zagadnień księgowych
– znajomość pakietu MS Office
– umiejętność pracy pod presja czasu
– kierowanie się w życiu i w pracy zasada win-win
– mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Microsoft Dynamics AX oraz znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości

Oferowane korzyści:
– umowa o prace
– elastyczna godzina rozpoczęcia pracy 8:00-9:00
– 30 min przerwa na posiłek, wliczana do czasu pracy
– możliwość korzystania z interaktywnej platformy do nauki języka angielskiego
– dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy w Firmie
– karta Multisport