Pracownik produkcyjny do obróbki metali

Praca w miejscowości Mengen ( zachodnie Niemcy)

Główne obowiązki:
Szlifowanie i piaskowanie powierzchni detali metalowych.

Wymagania:
– dobra kondycja fizyczna
– przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym
– dokładność , punktualność , umiejetność pracy w grupie
– mile widziane doświadczenie na produkcji w branży metalowej

– niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne+ + 24 dni płatnego urlopu
– czas pracy : od poniedziałku do piątku i co druga sobota , zmiany: 5:45-15:45 i 16:00- 00:30 , od 160 do 190 h/ miesięcznie
– wynagrodzenie brutto 10,45€/ h
+ dodatek 25% do stawki godzinowej przy pracy w nadgodzinach i na nockę
+ dieta netto 60€/ tydzień pracy (ok 250 € netto miesięcznie)
– wynagrodzenie miesięczne netto od 1 400 do 1 600 € + nadgodziny ( Zeitkonto)
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika. Kwatera jest wyposażona w pokoje 1-osobowe, czynsz 250€/ mięs.+ gratis 50% czynszu dla pracowników ze 100% obecnością w pracy.
WYMAGANE CV W JEZYKU NIEMIECKIM