Pracownik magazynu / Komisjoner

Praca w okolicach miasta Dortmund , zachodnie Niemcy.
Praca odbywa się w magazynach hipermarketów lub centrach dystrybucyjnych.

Główne obowiązki:
– kompletacja zamówień na palety z zastosowaniem nowoczesnych systemie magazynowania, jak: pickingu, cross-dockingu i etykietowania, m. in. skanery radiowe oraz terminale głosowe ( system słuchawkowy „ Puck by Voice” w jezyku niemieckim)
– przygotowanie towaru do wysyłki ( tzw. kompletacja/ komisjonowanie / picking)
– obsługa paletowego wózka elektrycznego.

Wymagania:
– dobra kondycja fizyczna
– doświadczenie w pracy na magazynie( komisjoner, operator wizja widłowego)
– umiejetność pracy w systemie słuchawkowym : Pick by voice w j. niemieckim
– znajomość języka niemieckiego ( bardzo dobra znajomość liczebników w jezyku niemieckim)
– akceptacja pracy w systemie 3-zmianowym oraz w weekend
– przyzwyczajenie do pracy fizycznej w sprawnym tempie pracy
– dokładność, sumienność, punktualność , umiejętność pracy w grupie
– mile widziana umiejętność obslugi paletowego wózka elektrycznego

– niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne+ 24 dni płatnego urlopu
– praca w systemie 2- lub 3- zmianowym, od 40 do 50 godz tygodniowo
– praca od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić weekendy
– polscy koordynatorzy, brygadziści i teammanagers do dyspozycji
– wynagrodzenie brutto 11,72€/ h+ 25% do stawki godz za nadgodziny i w przypadku zmiany nocnej
– wynagrodzenie miesięczne netto od 1 400 do 1 600 €+ nadgodziny ( Zeitkonto)
– zakwaterowanie i transport do pracy zapewniony przez pracodawcę, ale płatny przez pracownika: 68€/ tygodniowo.
WYMAGANE CV W JEZYKU NIEMIECKIM