Pracownik magazynu / Komisjoner

Praca w okolicach miasta Augsburg, południowe Niemcy.
Praca na stałe, na pełny etat w systemie 2- zmianowym, od 155 do 165 godz. miesięcznie. Dochodzą nadgodziny i ew. praca w soboty ( Zeitkonto).

Główne obowiązki:
– przyjmowanie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego „ Pick by Voice System”
– przygotowanie towaru do wysyłki
– obsługa skanera ręcznego
– obsługa elektrycznego wózka paletowego lub wózka widłowego
– rozładunek i załadunek towaru na ciężarówkę albo na kontener

Wymagania:
– dobra kondycja fizyczna
– uprawnienia na elektryczny wózek paletowy lub wózek widłowy
– umiejetność pracy w systemie słuchawkowym : Pick by Voice
– znajomość języka niemieckiego albo angielskiego
– przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
– dokładność , sumienność , punktualność , umiejetność pracy w grupie
– mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
– mile widziany samochód, do dojazdów do pracy

Oferowane korzyści:
– niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
+ dodatki do stawki godzinowej – 25% ( nadgodziny, zmiana nocna)
– wynagrodzenie brutto 10,45€/ h ( w zależności od kwalifikacji i stażu pracy)
– wynagrodzenie miesięczne netto od 1 250 do 1 350€ + nadgodziny (Zeitkonto)
– podwyżka stawki po upływie 3 i 6 miesięcy pracy
– kilometrówka dla pracowników z własnym autem (0,30€/ km). Natomiast dla pracowników bez auta pracodawca zapewnia transport do pracy. Koszty 120 €/ mies. po stronie pracownika
– zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do pracy
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika 10€ / dzień ( pokoje 2- osobowe)
WYMAGANE CV W JEZYKU NIEMIECKIM