Praca przy produkcji pieczywa

Praca w miejscowości Augsburg ( Bawaria, południowe Niemcy).

Główne obowiązki:
– praca na taśmie produkcyjnej przy produkcji pieczywa
– sortowanie, pakowanie i etykietowanie pieczywa

Wymagania
– dobra kondycja fizyczna
– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
– przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
– dokładność , punktualność, umiejetność pracy w grupie
– znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji albo w magazynie w branży spożywczej
– mile widziany samochód do dojazdów do pracy

Oferowane korzyści:
– praca na pełny etat w systemie 3- zmianowym
– ok 155-176 godzin miesięcznie, możliwe nadgodziny
– niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne+ 24 dni płatnego urlopu
– wynagrodzenie brutto 10,45 € ( w zależności od kwalifikacji)
– wynagrodzenie miesięczne netto od 1250 do 1350€ + nadgodziny ( Zeitkonto)
+ dodatek 25% do stawki godzinowe przy pracach w nadgodzinach i na nocna zmianę
+ dodatek 50% do stawki godzinowej przy pracy w niedziele
– kilometrówka dla pracowników z własnym autem(0,30 €/ km). Natomiast dla pracowników bez auta, pracodawca zapewnia transport do pracy. Koszt 120€/ miesiecznie( po stronie pracownika).
– zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do pracy
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne 10€/ dzień ( pokoje 2-osobowe).
WYMAGANE CV W JEZYKU NIEMIECKIM