Praca przy pakowaniu przetworów mięsnych

Praca na stałe w miejscowości Augsburg (Bawaria południowe Niemcy)

Główne obowiązki:
– praca na taśmie produkcyjnej przy produkcji przetworów mięsnych, jak: parówki, konserwy, wędliny itp.
– sortowanie, napełnianie puszek i słoików, pakowanie i etykietowanie.

Wymagania:
– dobra kondycja fizyczna
– znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
– przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
– dokładność, punktualność , umiejetność pracy w grupie
– mile widziane doświadczenie w branży spożywczej, na produkcji albo w magazynie
– mile widziany własny samochód do dojazdów do pracy

– niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne + 24 dni płatnego urlopu
– praca na pełny etat w systemie 2- zmianowym
– od 155 do 175 godz. miesięcznie
– wynagrodzenie brutto 10,45€/ h
– wynagrodzenie miesięczne netto od 1 250 do 1 350 €+ nadgodziny ( Zeitkonto)
+ dodatek 25% do stawki godzinowej przy pracy w nadgodzinach
– kilometrówka dla pracowników z własnym autem (0,30 €/ km). Natomiast dla pracowników bez auta, pracodawca zapewnia transport do pracy. Koszt 120€/ mies.( po stronie pracownika)
– możliwość nieodpłatnego wypożyczenia samochodu na dojazdy z kwatery do pracy i z powrotem
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę , płatne 10€ / dzień ( pokoje 2-osobowe)
WYMAGANE CV W JEZYKU NIEMIECKIM