Praca dla par / magazyn / produkcja

Praca w okolicach miasta Augsburg, południowe Niemcy.
Praca w przedsiębiorstwie produkcyjnym albo w centrum dystrybucyjnym, w zależności od doświadczenia zawodowego oraz indywidualnych preferencji.
Praca na stałe, na pełny etat w systemie 2- albo 3- zmianowym, od 155 do 175 godz. miesięcznie. Możliwe nadgodziny oraz praca w weekendy (Zeitkonto).

Główne obowiązki:
– praca na taśmie produkcyjnej
– sortowanie, napełnianie puszek i słoików, pakowanie i etykietowanie
– przygotowywanie towaru do wysyłki
– obsługa skanera ręcznego
– obsługa elektrycznego wózka paletowego lub wózka widłowego
– rozładunek i załadunek towaru na ciężarówkę albo na kontener

Wymagania:
– uprawnienia na elektryczny wózek paletowy lub wózek widłowy
– dobra kondycja fizyczna
– gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
– przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
– znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– mile widziane doświadczenie w branży spożywczej: na produkcji lub na magazynie
– mile widziany własny samochód

– niemiecka umowa o prace, świadczenia socjalne +24 płatnego urlopu
– wynagrodzenie brutto 10,45€/ h
– wynagrodzenie miesięczne netto od 1 259 do 1 350€ + nadgodziny ( Zeitkonto)
+ dodatek 25% do stawki godzinowej przy pracy w nadgodzinach i na nocna zmianę
+ dodatek 50% do stawki godzinowej przy pracy w niedziele
– kilometrówka dla pracowników z własnym autem(0,30€/ km). Natomiast dla pracowników bez auta, pracodawca zapewnia transport do pracy. Koszty 120€/ mies. po stronie pracownika
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne 10€/ dzień ( pokoje 2-osobowe).
WYMAGANE CV W JEZYKU NIEMIECKIM