Pielęgniarka / Pielęgniarz

Dla czołowego, światowego dostawcy usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupionego na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:
Pielęgniarka / Pielęgniarz w Stacji Dializ
Miejsce pracy Warszawa woj. mazowieckie

Zakres obowiązków / opis stanowiska
* zapewnienie wysokiego poziomu opieki pielęgniarskiej pacjentom ośrodka dializ

Wymagania konieczne
* praktyczne umiejętności wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza
* aktualne prawo wykonywania zawodu
* obsługa komputera, znajomość MS Office
* orientacja na pacjenta oraz dobra organizacja pracy własnej

Wymagania dodatkowe
* doświadczenie w dializoterapii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
* stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
* elastyczność wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie)
* możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności (bez zmian nocnych)
* program szkoleniowy z zakresu dializoterapii akredytowany przez międzynarodową organizację EDTNA potwierdzany certyfikatem
* wsparcie Mentora w okresie wdrożenia
* pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym
*przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole.