Lekarz

Lekarz

Dla czołowego, światowego dostawcy usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupionego na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:
Lekarz / Lekarka w Stacji Dializ
Miejsce pracy
Przemyśl woj. podkarpackie
Głubczyce woj. opolskie

Zakres obowiązków / opis stanowiska
* zapewnienie wysokiego poziomu opieki lekarskiej pacjentom ośrodka dializ

Wymagania konieczne
* aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
* specjalizacja z nefrologii lub chorób wewnętrznych

Oferujemy
* stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
* elastyczność wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie)
* możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności
* możliwość pracy kilka godzin tygodniowo
* dofinansowanie kosztów dojazdów do pracy ( woj. podkarpackie)
* pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym
* przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole.