Kierownik zespołu księgowego

Miejsce pracy Wrocław

Opis stanowiska:
– planowanie i koordynacja bieżącej pracy własnej i zespołu
– wsparcie merytoryczne i organizacyjne współpracowników
– rekrutacja i wdrożenie nowych pracowników
– ustalanie potrzeb szkoleniowych i rozwoju pracowników
– wdrażanie nowych klientów ( we współpracy z księgową)
– regularny kontakt z klientami na temat bieżącej współpracy
– dbanie o efektywność pracy, rentowność i nadzór projektów

Wymagania:
– wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe( ekonomia/ zarządzanie)
– kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem ( również zdalnie)
– praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz standardów rachunkowości
– preferowane doświadczenie w firmie doradczej lub biurze rachunkowym
– doświadczenie w obsłudze klienta/ kontrahentów zewnętrznych

Oferowane korzyści:
– zatrudnienie w ramach umowy o prace / B2B – pełny etat
– elastyczne godziny pracy
– możliwość pracy w formule hybrydowej ( stacjonarnie i zdalnie)
– premie, nagrody uzależnione od efektów pracy
– pakiet Multisport
– wdrożenie w ramach indywidualnego projektu oraz integracja z zespołem