Kierownik działu instalacji ogniotrwałych

Dla firmy z branży produkcji przemysłowej poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko
Kierownik Działu Instalacji Ogniotrwałych
Praca w Skawinie

Zakres obowiązków / opis stanowiska
Zarządzanie pracą podległego zespołu instalacyjnego u klienta (instalacje ogniotrwałe)
Zapewnienie narzędzi pracy i materiałów w celu uniknięcia przestojów
Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i p.poż.
Zapewnienie spełnienia wymaganych parametrów jakościowych instalacji ogniotrwałych oraz wykonanie prac zgodnie z harmonogramem
Współpraca z Działem Projektów oraz Sprzedaży w celu weryfikacji szczegółów projektu

Wymagania konieczne
Wykształcenie wyższe techniczne (ceramika, instalacje materiałów ogniotrwałych)
Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży instalacji ogniotrwałych
Wiedza z zakresu materiałów ogniotrwałych (piece grzewcze, piece przepychowe, aluminium, cementownie, generatory, spalarnie, huty szkła)
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Możliwość ponad 50% czasu pracy spędzania w podróży służbowej (również za granicą)
Umiejętność czytania rysunku technicznego i specyfikacji
Znajomość któregoś z języków: francuski/włoski/niemiecki/ angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie
Międzynarodowe środowisko pracy
Program poleceń pracowniczych
Nagrody jubileuszowe
System wyróżnień za wspieranie wartości firmy
Dofinansowanie karty Multisport
Opieka medyczna
Kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
Pakiet socjalny
Pyszny gorący posiłek
Koleżeńska atmosfera w pracy