Elektryk

Elektryk

Miejsce pracy Świdnica, woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:
– wykonywanie szaf elektrycznych, pulpitów sterowniczych
– łączenie obwodów elektrycznych na obiekcie
– montaż i podłączenia urządzeń elektrycznych
– współudział w projektowaniu instalacji elektrycznej w systemach automatyki
– współudział w tworzeniu oprogramowania dla systemów automatyki
– współpraca z biurem konstrukcyjnym
– udział w uruchamianiu maszyn w firmie i u klienta

Wymagania:
– wykształcenie techniczne- kierunkowe ( elektryk/ elektromonter/ elektromechanik)
– znajomość rysunku technicznego
– umiejętność obróbki ręcznej metali
– znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
– umiejętność poruszania się w katalogach podzespołów do budowy maszyn
– umiejętność pracy w zespole
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność pracy pod presja
– gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granica

Oferowane korzyści:
– stabilne wynagrodzenie
– wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy ( wynagrodzenie stałe + premia; nagrody jubileuszowe; 13- pensja)
– umowa o prace
– szansa rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń
– prace przy projektowaniu nowych urządzeń
– poznanie organizacji pracy w renomowanych firmach w kraju i za granica
– współudział w budowie linii technologicznych dla komponentów do samochodów elektrycznych