Elektronik

Elektronik

Praca w Opolu, woj. dolnośląskie
Opis stanowiska:
– utrzymanie ruchu, diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń
– konserwacje i remonty maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznej
– programowanie sterowników PLC
– czytanie schematów elektrycznych
– uruchamianie nowych projektów i optymalizacje pracujących już systemów automatyki
– wykonywanie instalacji elektrycznych
– zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami technicznymi
– współpraca z firmami zewnętrznymi podczas serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania:
– wykształcenie min średnie techniczne
– świadectwa kwalifikacji E do 1kV
– dobra znajomość obsługi komputera
– znajomość programowania sterowników PLC Siemens S7
– dyspozycyjność
– gotowosc do pracy 3- zmianowej i weekendy
– zamieszkanie w Opolu/ okolicach Opola lub chęć do relokacji
Mile widziane:
– znajomość języka niemieckiego, angielskiego
– doświadczenie w pracy w zakresie utrzymania maszyn w ruchu

Oferowane korzyści:
– prace na umowę o prace w dużej i stabilnej firmie
– pakiet świadczeń dodatkowych ( dofinansowanie do posiłków, karte Miltisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach)