Elektromonter

Praca w Gdyni woj pomorskie

Zakres obowiązków / opis stanowiska
Realizowanie prac na sieci SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac remontowych i eksploatacyjnych,
Bieżące reagowanie na zdarzenia awaryjne w sieciach SN i nN,
Realizowanie zadań w zakresie pomiarów parametrów jakości energii elektrycznej,
Realizowanie zadań w zakresie pogotowia energetycznego,
Pełnienie dyżuru pogotowia domowego,
Realizowanie zadań w obszarze nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz ich zgłaszanie odpowiednim komórkom organizacyjnym spółki,
Wymiana legalizacyjna liczników energii elektrycznej,
Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami.

Wymagania konieczne
Wykształcenie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym,
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
Świadectwo kwalifikacyjne E,
Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
Atrakcyjne warunki finansowe,
Umowę o pracę,
Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, karty Multisport.

rzut