Agent celny

Agent celny

Dla agencji celnej w Warszawie poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko
Agent celny
Miejsce pracy – Warszawa

Zadania na stanowisku:
– Przygotowywanie zgłoszeń celnych zgodnie z przepisami prawa;
– Przeprowadzanie rewizji celnych;
– Obsługa systemu PUESC;
– Reprezentowanie przed organami celnymi klientów firmy;
– Doradztwo w zakresie stosowania gospodarczych procedur celnych;
– Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z kluczowymi klientami;
– Podejmowanie czynności wpływających na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
– Prowadzenie prac administracyjnych i biurowych w firmie

Opis wymagań
– Praktyczna wiedza w zakresie zgłoszeń i procedur celnych gospodarczych, ogólna wiedza z zakresu transportu i spedycji;
– j. angielski – na poziomie umożliwiającym weryfikacje dokumentów i komunikację z podwykonawcami firmy w zakresie kompetencji stanowiskowych;
– znajomość zasad ubezpieczeń cargo.
– doświadczenie: minimum 2 lata potwierdzone wpisem na listę agentów celnych.
– obsługa programu do zgłoszeń celnych (preferowany HUZAR) znajomość i obsługa platformy PUASC,
– znajomość pakietu office.
– kreatywność;
– umiejętność pracy pod presją czasu;
– pracowitość, punktualność,
– dokładność,

Oferowane korzyści
Dodatkowe formy wynagrodzenia- Premia uznaniowa w zależności od osiągniętych wyników / pozyskanych nowych